Vodafone Burger King Hediye Kampanyası

Vodafone Burger King Hediye Kampanyası

odafone Hediyeli Kampanyalar

Vodafone Burger King Kampanyası dönemi boyunca Türkiye'deki Burger King'lerden tek seferde 5 TL ve katları tutarında menülerden satın alan müşterilere, her 5TL'ye bir adet olmak üzere, üstü kapalı kazı kazan kartı verilecektir. Bu kazı kazan kartı üzerinde iki (2) adet şifre bulunacaktır. Müşteriler kazı kazan kartının üzerindeki Çekiliş şifresi ile, Vodafone Burger King Kampanyasına katılabilecekler; Anında Kazan şifresi ile Vodafone Anında Kazan Kurgusu'na katılabileceklerdir.

Vodafone Hediyeli Burger King Çekilişi Kampanyası Milli Piyango İdaresi'nin izni ile TAB Gida tarafından düzenlenmektedir. Burger King müşterileri, Burger King Çekilişine, monopolyburgerkingde internet sitesindeki forma bilgilerini ücretsiz bir şekilde giriş yaparak, siteye üye olmadan veya Vodafone aboneleri 5464 Nolu kısa numaraya SMS göndererek katılabileceklerdir.

Vodafone Anında Kazan Kampanyası Milli Piyango İdaresi kapsam dışı olarak, Vodafone ve Burger King tarafından ortak düzenlenmektedir. Vodafone aboneleri veya numarasını Vodafone'a taşıyarak Cep Özgür veya Genç Avantaj tarifelerini seçen aboneler, kazı kazan kartındaki Anında Kazan şifrresini 5646'e gönderek Anında Kazan hediyelerini kazanacaklardır.

Şirket Haberlerine Geri Dön


Kategori: Şirket Haberleri