Renault'un Yeni Konsept Modeli DeZir

Renault'un Yeni Konsept Modeli DeZir

Laurens van den Acker tarafından yönetilen ilk proje olan DeZir, Renault Design'ın (Tasarım bölümü) yeni vizyonunu ortaya koyacak bir konsept araçlar serisinin başlama vuruşunu oluşturuyor. Otomobil, aynı zamanda Marka'nın gelecekteki modellerinin tasarımının temellerini atıyor.

DeZir konsept modeli, 2010 Paris Otomobil Fuarı'nda ilk kez tanıtılacak.

DEZIR: RENAULT TASARIMIN YENİ VİZYONUNUN İLK ÖRNEĞİ
Markanın "Drive The Change" "Otomobili Değiştiriyoruz, Hayatı Değiştiriyoruz" şeklindeki yeni imzasından esinlenen Renault Tasarım, Laurens van den Acker'in öncülüğünde, yaşam döngüsü üzerine kurulu yeni bir strateji yoluyla şirketin tüm insan odaklı yaklaşımını dışa vurmak için Renault'nun marka kimliği kökenlerinden yararlanıyor.

Bu vizyon, böylece, marka ile müşteriler arasında yaşamlarının her  deneyiminde bağlantı sağlıyor: Aşık olduklarında, dünyayı keşfettiklerinde, bir aile kurduklarında, çalıştıklarında, dinlenme ve eğlence alanlarında ve belli bir olgunluğa ulaştıklarında.

Bu strateji, markanın vizyonu ile uyumlu olarak, üç anahtar sözcükten esinlenen stilistik yeni bir dilin tanımıyla birleşiyor: "yalın", "gözalıcı", "sıcak."

Şirket Haberlerine Geri Dön


Kategori: Şirket Haberleri