Ayakkabıya Bak İnsan Karekterini Anla

Ayakkabıya Bak İnsan Karekterini Anla

Türkiye Converse'in yönetim kurulu üyesi Furkan Gözalan, tıpkı temsil ettiği markanın ruhu gibi sportif ve enerjik biri. Gözalan, biriyle tanıştığında gözünün hemen ayakkabılara kaydığını itiraf ediyor. Gerekçesi ise basit; ayakkabı karakterle ilgili ciddi ipuçları veriyor...

STATÜ BELİRLİYOR
1987 yılından beri Converse bizde olduğu için 7 yaşımdan beri milletin ayağına bakarak dolaşıyorum diyebilirim! Bu nedenle ayakkabıdan karakter tahlili yapabiliyorum. En azından temiz ya da pis olup olmadığını, özenli ya da özensiz biri olup olmadığını anlayabiliyorum. Marka tutkunu vs olmasından bahsetmiyorum. Sonuçta şu bir gerçek ki; ayakkabı ve giyim tarzı statüyü belirliyor.

GİDİP SORUYORUM
Bazıları Türkiye'de henüz satılmayan Converse ürünleri giyebiliyor; tutkunları var. Bu kişiler, stil ve zevk sahibi oluyor genelde. Bu tür durumlarda yanlarına gidip nereden aldıklarını sorabiliyorum. Bir de tabii yürüyüş tarzı da çok önemli.

HERKESİN OLMALI
Herkesin bir Converse'i olmalı diye düşünüyorum ama ne hikmetse benim birkaç kız arkadaşım hayatında hiç Converse almamış kişilerdi. Karma buluyor sanırım beni; tabii ben bir şekilde bulaştırıyorum onlara.

200 AYAKKABIM VAR
Spor ve rahat bir tarzım var. Kravat takmayı çok severim. Kravatı spor kıyafetle bile takarım. Gömlek ve atkım mutlaka olur. Yazın en çok polo tişört, kışın da gömlek giyerim. 200'e yakın ayakkabım var, 100'ü spor. Cumartesi günleri saç, sakal tıraşı olup manikür yaptırıyorum. İki haftada bir de mutlaka solaryuma giriyorum.

Şirket Haberlerine Geri Dön


Kategori: Şirket Haberleri